Chrissie Wellington „Bez ograniczeń. Historia najtwardszej kobiety na świecie”.

Tym razem chcemy zarekomendować Wam treści spisane przez Chrissie Wellington w książce pt „Bez ograniczeń. Historia najtwardszej kobiety na świecie”.

139

Jest to wspaniała pozycja opisująca podróż głównej bohaterki, która przez wiele lat życia poszukiwała swojego miejsca na Ziemi. Konsekwentnie, wręcz z uporem maniaka, dążyła do tego, by odnaleźć pasję. Bardzo często stawiając wszystko na jedną kartę. Przemierzając różne kontynenty, przekraczając  bariery własnego ciała i umysłu. Pasję, która pozwoli Jej czerpać całkowitą przyjemność z ziemskiej egzystencji. I udało się. Swoimi wynikami sportowymi jest w stanie zawstydzić niejednego mężczyznę, który tytułuje się mianem IronMena. Jeśli sam w chwili obecnej poszukujesz motywacji, aby ruszyć z miejsca, w którym właśnie ugrzązłeś czym prędzej powinieneś sięgnąć po tę pozycję.

Chrissi jest kolejnym sportowcem pokazującym, że siła umysłu połączona z niecodzienną determinacją są w stanie doprowadzić organizm ludzki na wyżyny dalece odbiegające od naszych początkowych wyobrażeń. Wskazuje, że sami wyznaczamy sobie szczyty, na które chcemy się wspiąć, aby poczuć euforię spełnienia. To tylko i wyłącznie od nas zależy, czy w trakcie życia zdobędziemy pagórek, czy też Mount Everest!!! Jak twierdzi jeden z Jej trenerów Brett Sutton: „Z umysłem jest tak samo jak z pokonywaniem fizycznych słabości. Trzeba znać jego słabe strony i je ćwiczyć”.

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Chrissie Wellington „Bez ograniczeń. Historia najtwardszej kobiety na świecie”.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s