RICH ROLL „Ukryta Siła”

 RICH ROLL „Ukryta siła”

Zastanawialiście się kiedyś do czego jest zdolny człowiek? Czytając książkę „Ukryta siła”, której autorem jest Rich Roll przez umysł przelatuje bardzo często myśl: Jak to możliwe? Zwłaszcza w odniesieniu do człowieka, który ma w taki a nie inny sposób spisane karty swojego życia. A potem przychodziła banalna wręcz refleksja: wystarczy podjąć odpowiednie, konsekwentne działanie.

rich roll

Autorem książki jest ULTRAMAN, który podbił Hawaje w prawdziwym tego słowa znaczeniu. W niecałe siedem dni, na pięciu wyspach przepłynął 20 km, przejechał na rowerze 900 km i przebiegł 210 km. Zatem w sumie pokonał 1130 km.

EPIC5, bo tak nazywał się ten projekt robi wrażenie. 100% inspiracji oraz 200% chęci do podjęcia działania. Dlatego też postanowiliśmy zamieścić właśnie tę książkę jako pierwszą.

Pozycja ta stanowi ciekawą podróż po świecie człowieka w pełni oddanego swojej pasji. Cytując autora: „Byłem teraz w „jaskini bólu”, niezwykle mrocznym miejscu, w którym wszystkie doznania zmysłowe roztapiają się w jedno dominujące wrażenie cierpienia. Każdy krok był okupiony rozrywającym bólem ud, jak gdyby mięśnie czworogłowe nieustannie dźgały sztylety. Podeszwy stóp płonęły, jakbym biegł boso po rozgrzanych węglach. Wszystko to jednak nie znaczyło, że nie czułem szczęścia i byłem właśnie tam, gdzie chciałem być.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s