Ekipa Działamy Działamy podbija Karczew i jedzie w Tour de Warsaw

Pierwszy puchar zdobyty. Trasa po Mazowieckim Parku Krajobrazowym  zwieńczona całkowitym sukcesem. PUCHAR JEST NASZ!!!
01

Z samego rana w sobotni poranek udajemy się w stronę leśniczówki na Torfach. Rezygnujemy z jałowego wylegiwania się w łóżkach między innymi po to, aby poczuć smak kolejnej przygody. Zmierzymy się tym razem z 15-sto kilometrowym odcinkiem przebiegającym w całości przez lasy. Zapowiada się niezła zabawa.

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Szczęśliwi wracamy do rzeczywistości. Po takich doświadczeniach rzeczywistość nie jest tak kłopotliwa i wymagająca. Jest plan, aby w październiku powrócić do Karczewa, aby wziąć udział w kolejnym biegu i powalczyć o podium. Wszystko przed nami.

25

Jest siła!!! Jest radość!!! Jest moc!!!

Tour de Warsaw – Prolog

W tym samym czasie nasz przedstawiciel – Tomasz – wziął udział w drużynowym maratonie rowerowym Tour de Warsaw – Prolog. Dołączył do grupy M-TdW-Team, by wspólnie pokonać trasę o długości 250 km.

trasa_TdW

Start i meta zlokalizowane były przed siedzibą OSiR na Saskiej Kępie, jednak aby zminimalizować wpływ miejskich utrudnień takich jak światła i korki, ściganie zaczęło się w Karczewie, gdzie wyznaczony był „lotny start”, a kończyło 200 km dalej – w Jabłonnej.

Godzina 7:42, grupa M-TdW-Team gotowa do startu…
01                  źródło: warszawa.naszemiasto.pl

… i ruszyli:
03                  źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Po 85 kilometrach, pomimo zimna i wiatru, nastroje były pozytywne.
04

Chwilę później pojawił się grad, by na zamianę z deszczem i śniegiem utrudniać zadanie kolarzom niemal do końca trasy. Na szczęście od czasu do czasu pojawiało się również słońce, które pomagało nieco się rozgrzać i choć na chwilę wysuszyć przemoczone ubrania.

Pomimo trudności, drużyna w komplecie stawiła się na lotnej mecie w Jabłonnej, jako czwarta z 15 drużyn jadących w tym samym kierunku (kolejnych 15 drużyn jechało w przeciwną stronę).
05

Zmęczeni, ale szczęśliwi członkowie grupy zakończyli maraton na Saskiej Kępie, gdzie odebrali symboliczne medale, upominki i nadrobili nieco spalonych po drodze kalorii. Należy pochwalić Organizatorów za profesjonalne przygotowanie zawodów, mimo że było to ich pierwsze oficjalne wydarzenie.

medal

Na szczegółową relację z zawodów zapraszamy na profil Organizatorów: https://www.facebook.com/tourdewarsaw/posts/409685042534925:0. Tam też niedługo pojawią się oficjalne wyniki.

DZIAŁAMY DZIAŁAMY

Reklamy

2 myśli w temacie “Ekipa Działamy Działamy podbija Karczew i jedzie w Tour de Warsaw”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s