Ultramaraton Powstańca 1944 – 2015

Nadeszła długo wyczekiwana niedziela. Wczesnym rankiem udajemy się do Wieliszewa. Odbędziemy tam mocną walkę z własnymi słabościami. Przedstawiciele DD startują zarówno na pełnym dystansie, jak i w sztafecie. Po prostu mamy ambicje wziąć pełną pulę, a przede wszystkim uczcić pamięć Powstańców. Zapraszamy na fotorelację.

Podsumowanie wyników pokazuje, że daliśmy czadu. Champion zdobył 3 miejsce w klasyfikacji generalnej, Stalowy Rumi 22, a Sztafetowa Ekipa pokazała, że nawet w osłabionym składzie może dać czadu!!!

Dziękujemy za mentalne wsparcie ekipie Kibicującej w osobach Zuzanki oraz Berni. Cieszymy się, że debiut w ekipie DD zaliczyła Milena. W naszej ocenie bardzo udany. Mamy także nadzieję, że przy kolejnej sztafecie nie zabraknie już z nami Beti.

Nieważne jak długi dystans. Nieważne jaki finalny czas. Najwspanialsze jest to, że RAZEM spędziliśmy fantastyczny czas. W trakcie pięknych zmagań sportowych doznaliśmy solidnej porcji endorfin. Obcowanie z wartościowymi ludźmi zawsze pozytywnie ładuje akumulatory. Działamy Działamy dalej

Reklamy

4 myśli w temacie “Ultramaraton Powstańca 1944 – 2015”

  1. To jest właśnie najlepsze w bieganiu, że poprzez rozwijanie i kształtowanie swojej pasji można pomóc innym np. uczcić pamięć Powstańców albo wystartować w biegu charytatywnym i dołożyć symboliczną cegiełkę na leczenie.
    Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
    Runnerpawcislaw

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s