Jacek Babiel „Motywacja. Droga do sukcesu”

Kontynuując książkową serię z dziedziny motywacji, proponujemy książkę Jacka Babiela „Motywacja – droga do sukcesu”. Jest to zbiór wywiadów publikowanych na łamach miesięcznika Benefit o motywacji, rozwoju, pracy i drodze do sukcesu.

motyw

W książce możemy przeczytać wywiady z przeróżnymi ludźmi, od polityków, przez sportowców, po aktorów i muzyków, m.in. Maciej Orłoś, Lech Wałęsa, Maryla Rodowicz, Zbigniew Boniek, Zbigniew Wodecki, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Artur Barciś, Tony Gordon, Blair Singer, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Agata Młynarska, Jurek Owsiak, Wojciech Malajkat, Marek Kamiński, Anna Dymna, Mateusz Kusznierewicz, Tadeusz Mazowiecki, Robert Cialdini, Tomasz Kammel, Jacek Walkiewicz, Janusz Czapiński, Jack Canfield, Artur Partyka.

Pozycja obowiązkowa, nie tylko dla osób, którym brakuje motywacji lub chęci do działania. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, gdyż każda postać jest wyjątkowa, jak i każda droga do sukcesu jest wyjątkowa i nietuzinkowa. Może Twoja droga też będzie wyjątkowa? Musisz ją tylko odnaleźć.

Dodatkowo – książkę może otrzymać za darmo rejestrując się na portalu miesięcznika Benefit. Na prawdę warto.

motyw2


Powiedzieli o książce:

„Przekrojowość sylwetek i ich autentyczność wywołuje w czytelniku niepohamowaną chęć do natychmiastowego działania. Pobudza naszą  podświadomą sferę motywacji, na najwyższym, bo  płynącym z naszego wnętrza poziomie.”

Alicja Moszyńska (mentorka, inspiratorka i konsultantka biznesowa dla kobiet)


„Jacek Babiel trochę myli nas tytułem. Do sukcesu nie prowadzi jedna droga, jest ich wiele, a każda z nich, jak wynika z książki – jest inna. Autor znakomicie potrafi zaprosić niezwykłych ludzi do podzielenia się swoimi motywacjami, byśmy z owym mistrzem/mistrzynią pobyli, posłuchali ich wskazówek, przyjrzeli się ich receptom na sukces. A potem wybrali drogę do naszego własnego sukcesu. Jedno jest pewne – iść na skróty się nie da, windy brak. I choć trzeba w drogę ruszyć samemu, warto poczytać drogowskazy tych, którzy osiągnęli sukces”.

Marek Skała (trener, mówca inspiracyjny, coach)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s