Dale Carnegie „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”

Człowiek jest istotą społeczną. Na co dzień jesteśmy związani z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Łączą nas stosunki zawodowe z ludźmi, z którymi współpracujemy w życiu zawodowym. Jesteśmy członkami większych bądź mniejszych grup. Stąd też pragniemy polecić kolejną książkę, która idealnie wkomponuje się w funkcjonowanie w naszej codzienności i pomoże realizować wszelkie założenia, które pragniemy zrealizować.

Dale Carnegie

Można śmiało stwierdzić, że lektura, którą zaproponował Dale CarnegieJak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” na stałe wpisała się do klasyki gatunku. W sposób niezwykle praktyczny autor pokazuje nam, w jaki sposób możemy kształtować relacje z innymi ludźmi, aby były dla nas bardziej przyjemne, korzystne i sprawiały większą satysfakcję. Spoglądając wgłąb siebie i dokonując zmian, możemy w bezpośredni sposób przyczynić się do tego, że zacznie zmieniać się rzeczywistość wokół nas. Jak zauważa Henry Ford „Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej”. W codziennym życiu wielu z nas o tym zapomina…

Jeśli jesteś chętny, aby otworzyć swój umysł i chcesz rozpocząć proces związany z wykraczaniem z własnej strefy komfortu to gorąco polecamy tę pozycję.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s