PAWEŁ BORECKI „Pułapki nie tylko w biznesie”

Czy warto czytać?

Czy warto sięgać po wartościowe książki?

Zdecydowana większość z nas zna odpowiedzi na tak postawione pytania. Nie mniej jednak może należałoby zastanowić się nad nieco innym aspektem czytelnictwa. Jak we wstępie swojej książki pisze Paweł Borecki „nawet wyjątkowa książka może nie mieć znaczenia, bo wyjątkowy i niepowtarzalny jesteś Ty. Ona ma tylko pokazać Ci drogę. Wiedz, że im większe masz wobec niej oczekiwania, tym bardziej pomoże Ci ona je spełnić.” Choćby już z tego względu warto sięgnąć po propozycję Pana Pawła Boreckiego „PUŁAPKI nie tylko w Biznesie”.

4538e885c42d08bfe141c4d375858951

Pamiętaj, że wszystko leży w Twoich rękach i to w każdej dziedzinie życia. Czy to będzie strefa osobista, rodzinna, zawodowa, sportowa, itp. Od Twojego sposobu myślenia i działania zależy, co się wydarzy. Jak pisze autor: „Sukces nie przychodzi z zewnątrz. Prawdziwy sukces musi być wewnątrz Ciebie.”

WP_20160507_002-horz

Książka „Pułapki nie tylko w biznesie” w fantastyczny sposób nakreśla Czytelnikowi kolejne kroki, jakie ma do wykonania. Pan Paweł Borecki w ciekawy, uporządkowany sposób prowadzi nas w stronę własnych wniosków. Poprzez treści zawarte w książce chce zainspirować każdego z Czytelników do działania. W końcu wszyscy na starcie mamy równe szanse. Pozostaje kwestia tego, jak podejdziemy do tematu. Dlatego już dziś weź sprawy w swoje ręce, DZIAŁAMY DZIAŁAMY.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s