Mocny debiut Ekipy Działamy Działamy w kultowym polskim biegu ultra

Bieszczady… Bieszczady są po prostu piękne!!!

W środę gwałtownie po pracy ruszamy naprzeciw nowej przygodzie. Ostatnio w naszych szeregach tak to już jest. Czas na kształt wodospadu gna przed siebie. Bez kompromisów, zbędnych przystanków czy nostalgii. Tempo podkręcone jest niemalże do granic wytrzymałości. Nie zdążyliśmy jeszcze zrobić podsumowania sobotniego Duathlonu, a już wylądowaliśmy w samochodzie i pokonujemy kolejne kilometry podążając w kierunku Bieszczad. Mimo nieprzechylnych wiatrów – niestety część załogi nie mogła z nami wyruszyć, pełni nadziei oczekujemy debiutu. Wizja nowych doznań zsuwa na bok ogólnie panujące zmęczenie.

W aucie radośnie umykają nam kolejne kilometry przy akompaniamencie rozśpiewanych Dziewcząt. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Różne plany, spojrzenia na świat, ale cel ten sam. Pokonanie swoich słabości na drodze samorozwoju.

Otwieramy kolejne drzwi percepcji. Wkroczyliśmy w dotychczas nieznany wymiar. Przekraczamy kolejne bariery wytyczone przez umysł. W końcu granice są po to, by je przekraczać, a mury po to, aby je burzyć.

Serdeczne podziękowania dla Marty, Zuzy – Dziewczyny wspaniale dopingowały przez cały okres zawodów. I jeszcze na metę zorganizowały po piwie. Z powodu braku kontaktu od Ewy i Rumka obgryzały nerwowo paznokcie nie mając pewności, czy druga Ekipa w ogóle ukończy bieg. Szacunek dla Championa, ukończył swój start a potem mocno zrywał gardło, aby na ostatnich metrach wyrazić szacunek dla pozostałych Członków Ekipy. Właśnie na tym polega dusza zespołu. Odkładasz na bok swoje zmęczenie, własną osobę i dajesz z siebie wszystko dla innych.

Podziękowania dla Organizatorów biegu. Dzięki Waszej ciężkiej pracy mogliśmy delektować się pięknem przygody rozgrywającej się w Bieszczadach. Czas na głębsze analizy dopiero nadejdzie. Teraz pora na zasłużony czas regeneracji.

Działamy Działamy dalej. Jesteśmy na fali!

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Mocny debiut Ekipy Działamy Działamy w kultowym polskim biegu ultra”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s