Ultramaraton Powstańca oraz BBL Lasy Latem

W niedzielny poranek dwóch odważnych Reprezentantów Działamy Działamy stanęło na linii startowej ultramaratonu organizowanego we Wieliszewie.

01

Super było spotkać się z Darkiem z Wałbrzycha.

02

Po minucie ciszy i wysłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego Champion i Rumek zmierzyli się z wydłużoną w odniesieniu do zeszłego roku trasą. Ilość kilometrów do pokonania nawiązuje do liczby dni, w trakcie których Powstańcy walczyli o Warszawę.

03

Nasi Ultramaratończycy zgodnie stwierdzili, że start nie należał do łatwych, przez co satysfakcja z ukończenia jest tym większa.

04

Mimo wymagającej aury zwalczyliśmy własne słabości – mówią Chłopaki. Kolejny ultra zaliczony. Z pewnością wrócimy jeszcze do Wieliszewa, a teraz ze zniecierpliwieniem wyczekujemy ostatniego etapu wieliszewskiego crossingu, by zamknąć cały cykl.

05

Champion ukończył ultramaraton z rezultatem 05:39:03, co dało dwunastą pozycję w klasyfikacji generalnej.

meta_Tomek

Natomiast Rumek dobiegł z czasem 07:35:14, co pozwoliło zająć 106 miejsce w klasyfikacji generalnej.

07

Wyrazy uznania dla Organizatorów, którzy przygotowali wspaniałe sportowe wydarzenie mogące stanowić chlubę nie tylko okolicy, ale i całego Mazowsza. Brawa dla Wójta – P. Pawła Kownackiego za inspirację i zmotywowanie swojego Zespołu do dania z siebie nie 100, a 200%. Sztuką jest takie zarządzanie kapitałem ludzkim, by Załoga angażowała się w tak dużym stopniu. Nie sposób pochwalić i wyróżnić wszystkich stąd też napiszemy ogólne, aczkolwiek wypływające z głębi serc, SERDECZNE DZIĘKUJEMY, z przeświadczeniem, że Wójt z pewnością we właściwy, profesjonalny sposób obdarzy każdego, kto przyczynił się do ogromnego sukcesu imprezy, ciepłym słowem.

Teraz czas, by powrócić do treningów i skupić się na zamknięciu Korony Maratonów Polskich.


Podczas gdy Panowie walczyli na dystansie ultra, w lesie Chojnowskim odbyła się druga edycja biegu Biegam Bo Lubię Lasy – Lato, w której Ewa, Roxy i Adam pokonali dystans 10 km. Pogoda była wyśmienita.

Kolejne medale do kolekcji zdobyte 🙂

20160731_121417

Tradycyjnie po biegu posililiśmy się grochówką, można było upiec kiełbaskę w ognisku. Organizator zaserwował też nam makaron, aby uzupełnić straty glikogenu podczas biegu.

20160731_123618

Organizatorzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Nie możemy się już doczekać jesiennej edycji.

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Ultramaraton Powstańca oraz BBL Lasy Latem”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s