Finałowe starcie na falenickiej wydmie

W sobotę rozegrał się bieg (6 z kolei) zamykający cały cykl Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Po rozruchu ochoczo stawiliśmy się na linii startowej – ostatni raz w tym sezonie.

W związku z niewielką frekwencją fajnie się biegło po szlaku. Finałowy etap zamykali najbardziej wytrwali. Rafał wpada na metę ostatni raz w tym sezonie…

Na ten moment czekaliśmy kilka miesięcy. Wręczenie pamiątkowych medali dla wszystkich tych, którzy ukończyli minimum trzy starty. Jak, co roku do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, jak będzie wyglądał wybiegany medal.

Nawet z pogodą nam się udało. Deszcz pojawił się chwilę przed odbiorem ostatnich sztuk pamiątkowych medali. Jak mówią: szczęście sprzyja…

W obecnym roku kalendarzowym zaliczone zostały wszystkie starty. Jedno z pewnością można stwierdzić. Falenicka wydma tym razem zaserwowała nam pełną różnorodność jeśli chodzi o warunki startowe.

Pierwszy etap

Drugi etap 

Trzeci etap 

Czwarty etap

Piąty etap

Gratulujemy wszystkim tym, z którymi mieliśmy przyjemność udeptywać falenicką ścieżkę biegową. Na finałowy start nie wszystkim udało się dotrzeć. Nasza reprezentacja zgarnęła wszystkie medale.

Tomek Wiechecki M30-9 40:54

Tomek Pośnik M40-28 44:54

Piotr Rawiński M35-31 45:25

Marcin Olesiński M40-96 56:43

Rafał Ciura M-40 55:11 55:11

Piotr Romanowski M35-68 55:38

Ewa Zarzycka K40-27 60:35

Żegnamy się z Falenicą w dobrych humorach. Rafał i Zabiegany Warszawiak wykręcili aktualne rekordy trasy. Są powody do świętowania. Jest siła!!! Jet radość!!! Jest moc!!!

Specyfika tego miejsca sprawia, że ponownie spotkamy się tutaj za rok, przy okazji kolejnego cyklu biegowego. Może wówczas uda nam się zorganizować, poza indywidualnym startem, start drużynowy.

Działamy Działamy dalej. Za tydzień start w warszawskim półmaratonie wiosennym. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s