Dzika droga

Nigdy nie wiadomo, co szykuje dla nas życie, jakim wyzwaniom przyjdzie nam stawić czoła…

Chcielibyśmy przedstawić Wam kolejny film „drogi”, traktujący wędrówkę jako terapię i przysłowiowy plaster na rany. Film oparty jest na autentycznej historii. To co w nim urzeka najbardziej, to zapierające dech w piersiach widoki i motywujące przesłanie. Odnajdziemy tu także sporą dawkę poczucia humoru.

Film, a właściwie postać głównej bohaterki, uzmysławia widzom, że na każdym etapie życia możemy wrócić na właściwe tory. Że każdą traumę, nieszczęście, czy nawet największy błąd można „przeżyć”. Ważne, by zebrać wszystkie siły i podnieść się, by podjąć walkę z kolejnym dniem i przełamać własne słabości.

Dla głównej bohaterki będzie to samotne wyruszenie na ambitną wędrówkę po amerykańskich bezdrożach. Nasza główna bohaterka chce się otrząsnąć, oczyścić wewnętrznie, w trakcie wędrówki wspominając przeszłość. Kontempluje piękno przyrody, hartuje się w trudnych sytuacjach i zmaga z wewnętrznymi demonami. W końcu pośród natury w fantastyczny sposób można poszukiwać własnego „ja”, tego kim naprawdę się jest, ale także udać się na poszukiwanie głębszego sensu w życiu.

To z pewnością też film o kobiecej sile.

Serdecznie polecamy
Działamy Działamy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s