XXXVIII Półmaraton Wiązowna

W pierwszą niedzielę marca Działamy Działamy po raz drugi w naszej historii w Półmaratonie Wiązowskim. Pokonujemy dokładnie taką samą trasę, co rok wcześniej.

Tym razem pogoda nie jest tak przychylna, ale i tak uzyskujemy wysoki poziom satysfakcji. Grunt to pławienie się w endorfinach.

Na samym wstępie niemiłe rozczarowanie organizacyjne. Przekombinowany system przyjmowania rzeczy w depozycie spowodował, że na linii startowej ustawiliśmy się w zasadzie na styk (dobrze, że przyjechaliśmy godzinę przed czasem). Wystarczyło wykorzystać powszechnie panujący model odnoszący się do numeru startowego. Na całe szczęście reszta wydarzeń zniwelowała początkowy niesmak.

Super zachowanie wolontariuszy na trasie. Punkty regeneracyjne rozsiane rozsiane gęsto, w naszej opinii nawet zbyt często, ale w sumie lepiej w tę stronę.

Na pochwałę zasługuje też udostępnienie przez Organizatora profesjonalnych zdjęć z biegu, za które zazwyczaj trzeba zapłacić.

Finisz Rumka, który w 100% zrealizował swoje treningowe założenia.

Posiłek regeneracyjny nie do przejedzenia.

Kolejne pozytywne wrażenia za nami. Wszystko wskazuje na to, że za rok ponownie uwzględnimy ten start w naszych planach biegowych.

Działamy Działamy dalej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s