Trzeci Mazowiecki Duathlon Doliną Liwca

Duathlon odwołany. Trzecia edycja przeniesiona na wrzesień.

Poniżej można przeczytać OŚWIADCZENIE organizatorów dotyczące przeniesienia Trzeciej edycji Mazowieckiego Duathlonu Doliną Liwca na wrzesień 2017.

Warszawa, 8 maja 2017.


Szanowny Zawodniku,

Z przykrością informujemy, że termin III Mazowieckiego Duathlonu Doliną Liwca ulegnie zmianie. Zawody odbędą się prawdopodobnie we wrześniu 2017 roku, konkretny termin podamy wkrótce.

Powodem podjęcia przez nas tej trudnej decyzji jest przede wszystkim potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim Uczestnikom i utrzymania dotychczasowej jakości wydarzenia.

Ostatnie nawałnice nawiedzające Mazowsze spowodowały znaczne podniesienie poziomu rzeki Liwiec. Zalana została Stanica Wodna Liwiec.com, fragmenty trasy biegowej (miejsce startu trasy biegowej, druga kładka przebiegająca przez rzekę oraz łąki, przez które wytyczona jest trasa biegowa). Prognoza na najbliższe dni nie rokuje najlepiej, więc szansa na to, że grunt się osuszy, a trasa będzie spełniała wymogi bezpieczeństwa jest minimalna, a nie mamy technicznej możliwości wytyczenia nowej trasy. Przylegająca do Liwca łąka została również zalana, więc niemożliwym będzie organizowanie pikniku, ogniska i pola namiotowego.

Informujemy, że uiszczona opłata startowa ulega automatycznie przeniesieniu na edycję wrześniową lub podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu prosimy o przesłanie danych do przelewu drogą mailową. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy na dzialamy@dzialamy.com.pl lub telefoniczny pod numery telefonów:

  • Piotr Romanowski (Działamy Działamy) T: 503 430 613
  • Piotr Banasik (Liwiec.com) T: 797 807 807

Do zobaczenia we wrześniu

Ekipa Działamy Działamy & Liwiec.com

Reklamy
%d blogerów lubi to: