Rowerowa majówka 2018

W ramach długiego weekendu majowego powróciliśmy do projektu rowerowego Dookoła Polski. Przez okres 9 dni pokonaliśmy odcinek między Gdańskiem a Augustowem. Łącznie, w bardzo mocno turystycznym tempie, nakręciliśmy 586 km.

Niezmiernie zróżnicowany krajobraz. Dzika przyroda, gęste puszcze, malownicze jeziora. Pofałdowane pola uprawne. Klimatyczne wsie. Ogrom ptactwa, żab, bydło hodowlane ciekawie na nas spoglądające…

Dużo, momentami bardzo dużo podjazdów. Przemierzając województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie mieszkaniec Mazowsza może czuć się zaskoczony. Z pewnością jest to duże wyzwanie dla mięśni.

Dawno nie widzieliśmy tylu uli.

Trasa na tyle różnorodna, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Serdecznie polecamy kręcenie w tych okolicach, bowiem to wspaniała forma spędzenia czasu wolnego.

Wschodni szlak rowerowy green velo robi wrażenie. Nie kryjemy pozytywnego zdziwienia. Brawo. Cieszy fakt, że rozwija się rowerowa infrastruktura.

Tym samym cała północna część Polski już objechana. Jak opadną emocje przysiądziemy do mapy, by zaplanować kolejne wojaże. Serdeczne gratulacje dla wszystkich Uczestników. Jest moc!!!

Szczegółowy opis wyprawy znajdziecie na blogu Piotra.

Działamy Działamy dalej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s