Dwulecie DZIAŁAMY DZIAŁAMY – Relacja

Jeśli kochasz życie, nie marnuj czasu, z niego bowiem życie się składaBenjamin Franklin

Z przyjemnością prezentujemy Wam podsumowanie naszego Dwulecia. Relacja będzie obszerna, bowiem sporo się działo…

Wystartowaliśmy o 6:00 spod ursynowskiego ratusza. Pozytywna energia unosiła się w powietrzu już od samego rana… Mimo wczesnej pory. Mimo chłodu… Mimo ziewania… Duch przygody wypełniał nasze żyły i to było najważniejsze. Uśmiech musiał pojawić się na licach.


Całkowicie nowe doświadczenie. W warunkach domowych nie byłoby to możliwe do spełnienia, a tak pod okiem doświadczonych Kolegów Adama i Marcina poznaliśmy nieco tajników sztuki wędzarniczej. Proces bardzo pracochłonny, wiele przepracowanych godzin, ale wyniki przerosły nasze oczekiwania smakowe. Nie pamiętamy tak dużej orgii smaków podczas porannego, wspólnego śniadania z przyjaciółmi.

Mimo bólu czterech liter odczuwamy niedosyt. Nie możemy się już doczekać kolejnej wyprawy bowiem wspólne rowerowanie stanowi fantastyczną okazję do spotkania się w innej niż dotychczas formie. Przede wszystkim aktywnej formie.

Nie ma sensu powtarzanie pustych haseł. Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia!!! My dopiero inicjujemy proces mentalnej zmiany. Odrzuć uprzedzenia, aby móc otworzyć umysł. Aby móc spojrzeć z nowej perspektywy na pojawiające się możliwości. DZIAŁAMY DZIAŁAMY w końcu wcale nie musisz być samotną wyspą na wzburzonym oceanie życia

Czy warto być skromnym po tak fantastycznym weekendzie…???

A może warto popłynąć z prądem…???

Stąd też nieskromnie gratulujemy fantastycznej organizacji wszystkim tym, którzy byli od początku do końca zaangażowani w projekt

DWULECIE DZIAŁAMY DZIAŁAMY – WĘDZIMY Z ADAMEM.

Gratulujemy nie tylko organizacji na profesjonalnym poziomie, ale i zapewnienia pięknej atmosfery, a co najważniejsze uzyskania stanu zapomnienia, wręcz oderwania się od rzeczywistości. Te cudowne chwile w pełni należały do nas. Trzeba będzie to niezwłocznie powtórzyć.

Pora także wyciągnąć z szuflady kolejne projekty czekające na swoją kolej…

A tym czasem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w Pierwszym Mazowieckim Duathlonie Doliną Liwca. Pozytywnych wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Zapisów możecie dokonać TUTAJ na stronie firmy Protimer.

Ponadto bieżące informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie także na fb: TUTAJ

56

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s